O firmě

  • Společnost BALAX CZ s.r.o. již řadu let dodává malířské a fasádní barvy, ostatní nátěrové hmoty, penetrace, tmely, lepidla, omítkoviny, stříkací techniku a mnoho dalších materíálů pro úpravu všech typů povrchů pro celý severočeský region. Dále společnost vede sortiment drogistického zboží z oblasti, úklidové, čistící a mycí chemie, dezinfekcí a prostředků osobní ochrany při práci.
  • Zastupujeme řadu významných výrobců z České republiky (Het, Building Plast, Detecha, Austis aj.) i ze zahraničí (Pufas, Remmers, Jub, Chemolak…). Naším zákazníkům poskytujeme služby té nejvyšší kvality včetně odborného poradenství. Každý pracovník je odborníkem pro povrchové úpravy a společnost trvale zajišťuje další odborný výcvik všech svých pracovníků.

 • Přestože máme náš prodejní sklad barev, laků a dalších produktů v severočeském regionu, jsme schopni zajistit dopravu po celé republice. Dále Vám zprostředkujeme realizaci malířských prací jednou z našich partnerských a osvědčených společností.

 • Dodáváme zboží do celé řady státních i nestátních institucí a jsme připraveni vyhovět i Vašim požadavkům. Jsme připraveni na to, že naši zákazníci jsou nároční, pokud jde o kvalitu, cenu a životnost materiálů a jsme schopni vyjít vstřic všem požadavkům.

 • Firma nabízí kvalitní produkty nejvýznamnějších výrobců, aby svým zákazníkům nabídla vždy to nejlepší řešení jejich potřeb za příznivou cenu s ohledem na životní prostředí.

1497.jpg

___________________________________________________________________________

 e-shop